Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stare Bogaczowice
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Referaty

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Gabriela Roszczyk   -   Insp. d/s zarządzania kryzysowego  -  tel. 74 8452724  -  pokój 118; email    g.roszczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Maria Wojajczyk   -   Podinsp. d/s obywatelskich  -  tel. 74 8452724  -  pokój 118; email    m.wojajczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Marcela - Piechaczek Mojsa   -   Sekretarka  -  tel. 74 8452220  -  pokój 220; email    urzad@starebogaczowice.ug.gov.pl

Magdalena Barecka-Hajduk   -   Podinsp. d/s organizacyjnych  -  tel. 74 8452550  -  pokój 117; email    m.barecka-hajduk@starebogaczowice.ug.gov.pl 

Referat Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Mieniem 

Jacek Kalus   -   Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Mieniem  -  tel. 74 8452718  -  pokój 226; email    j.kalus@starebogaczowice.ug.gov.pl  

Leszek Juchkiewicz   -   Insp.  d/s gospodarki przestrzennej, inwestycji i zamówień publicznych  -  tel. 74 8452254  -  pokój 228;

email    l.juchkiewicz@starebogaczowice.ug.gov.pl

Agnieszka Pasieka   -   Insp. d/s rolnictwa i ochrony środowiska  -  tel. 74 8452165  -  pokój 225; email    a.pasieka@starebogaczowice.ug.gov.pl

Zbigniew Oryl   -   Insp.  d/s funduszy zewnętrznych, zamówień publicznych i promocji gminy  -  tel. 74 8452159  -  pokój 231; email    z.oryl@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Stochaj   -   Insp. d/s gospodarki odpadami komunalnymi i ewidencji podmiotów gospodarczych -  tel. 74 8452133  -  pokój 116;

email    a.stochaj@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Karczmarz   -   Insp. d/s  gospodarki gruntami  i zamówień publicznych -  tel. 74 8452163  -  pokój 227; email    a.karczmarz@starebogaczowice.ug.gov.pl

Małgorzata Chryczyk   -   Insp. d/s zasobu mieszkaniowego  -  tel. 74 8452239  -  pokój 112; email    m.chryczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Referat Finansowo - Budżetowy

Dorota Faściszewska  -   Skarbnik Gminy - kierownik referatu  -  tel. 74 8452185  -  pokój 215; email    d.fasciszewska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Ewa Raczyńska   -   Główna księgowa  -  tel. 74 8450304  -  pokój 111; email    e.raczynska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Bednarczyk   -   Insp. d/s płac  -  tel. 74 8452726  -  pokój 214; email   a.bednarczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Krystyna Pałczyńska   -   Podinsp. d/s księgowości budżetowej  -  tel. 74 8452164  -  pokój 211; email    k.palczynska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Magdalena Przyszlak-Świerkowska   -   Insp.  d/s księgowości budżetowej oświaty  -  tel. 74 8452726  -  pokój 213;

email    m.przyszlak-swierkowska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Dłużniewska   -   Insp. d/s księgowości podatkowej  -  tel. 74 8452725  -  pokój 115; email    a.dluzniewska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Lidia Seruga   -   Podinsp. d/s ewidencji i wymiaru podatków  -  tel. 74 8452725  -  pokój 115; email    l.seruga@starebogaczowice.ug.gov.pl

Samodzielne stanowiska:  

Katarzyna Barecka   -   Insp. d/s infrastruktury technicznej i dróg  -  tel. 74 8452 719  -  pokój 113; email    k.barecka@starebogaczowice.ug.gov.pl

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wiesław Ślawski 20-06-2016 13:02:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Barecka-Hajduk 20-06-2016
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Barecka-Hajduk 23-09-2020 10:09:53