Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stare Bogaczowice
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Referaty

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Gabriela Roszczyk

Insp. d/s zarządzania kryzysowego

tel. 74 8452724

pokój 8

g.roszczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Maria Wojajczyk

Insp. d/s obywatelskich  

tel. 74 8452724

pokój 8

m.wojajczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Marcela - Piechaczek Mojsa   

Sekretarka

tel. 74 8452220 

pokój 21

urzad@starebogaczowice.ug.gov.pl

Magdalena Barecka-Hajduk   

Insp. d/s organizacyjnych 

tel. 74 8452159 

pokój 31

m.barecka-hajduk@starebogaczowice.ug.gov.pl 

Monika Nieruchalska  

Insp. d/s Rady Gminy i Kadr 

tel. 74 8452729

pokój 27

m.nieruchalska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Adrian Potapowicz

Informatyk

tel. 74 8452159 

pokój 31

a.potapowicz@starebogaczowice.ug.gov.pl

Referat Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Mieniem 

Jacek Kalus   

Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Mieniem 

tel. 74 8452718 

pokój 28

j.kalus@starebogaczowice.ug.gov.pl  

Leszek Juchkiewicz   

Insp.  d/s gospodarki przestrzennej, inwestycji i zamówień publicznych

tel. 74 8452254 

pokój 30

l.juchkiewicz@starebogaczowice.ug.gov.pl

Agnieszka Pasieka   

Insp. d/s rolnictwa i ochrony środowiska 

tel. 74 8452165 

pokój 14

a.pasieka@starebogaczowice.ug.gov.pl

Rafał Knap  

Insp.  d/s funduszy zewnętrznych, zamówień publicznych i obsługi programu "Czyste Powietrze"

tel. 74 8452550 

pokój 7

r.knap@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Stochaj   

Insp. d/s gospodarki odpadami komunalnymi i ewidencji podmiotów gospodarczych

tel. 74 8452133 

pokój 6

a.stochaj@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Karczmarz   

Insp. d/s  gospodarki gruntami  i zamówień publicznych

tel. 74 8452163

pokój 12

a.karczmarz@starebogaczowice.ug.gov.pl

Urszula Chwastyk   

Technik administracji

tel. 74 8452163

pokój 12

u.chwastyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Małgorzata Chryczyk

Insp. d/s zasobu mieszkaniowego 

tel. 74 8452239 

pokój 2

m.chryczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Referat Finansowo - Budżetowy

Dorota Faściszewska 

Skarbnik Gminy

tel. 74 8452185 

pokój 18

skarbnik@starebogaczowice.ug.gov.pl

Ewa Raczyńska   

Główny księgowy

tel. 74 8450304 

pokój 1

e.raczynska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Bednarczyk   

Insp. d/s płac 

tel. 74 8452726 

pokój 16

a.bednarczyk@starebogaczowice.ug.gov.pl

Monika Wojnicka  

Insp. d/s księgowości budżetowej

tel. 74 8452164 

pokój 15

m.wojnicka@starebogaczowice.ug.gov.pl

Magdalena Przyszlak-Świerkowska 

Insp.  d/s księgowości budżetowej oświaty  

tel. 74 8452726

pokój 17

m.przyszlak-swierkowska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Anna Dłużniewska   

Insp. d/s księgowości podatkowej 

tel. 74 8452725 

pokój 5

a.dluzniewska@starebogaczowice.ug.gov.pl

Lidia Seruga   

Insp. d/s ewidencji i wymiaru podatków 

tel. 74 8452725 

pokój 5

l.seruga@starebogaczowice.ug.gov.pl

Samodzielne stanowiska:  

Katarzyna Barecka   

Insp. d/s infrastruktury technicznej i dróg 

tel. 74 8452719 

pokój 3

k.barecka@starebogaczowice.ug.gov.pl

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wiesław Ślawski 20-06-2016 13:02:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Barecka-Hajduk 20-06-2016
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Barecka-Hajduk 23-01-2023 14:33:53